Al Sancak ekibinin gücüne güç katacak transfer! F-16 savaş pilotu bakın kim olacak

Yayınlandığı ilk günden beri izleyenlerin merak ve heyecan duygusunu en yüksek düzeyde tutan Al Sancak dizisi sürpriz gelişmeleriyle gündemden düşmüyor. Ekran başındakilere benzersiz bir dizi izleme deneyimi sunan, aksiyonun eksik olmadığı sahneleriyle izleyenlerin coşkusunu ikiye katlayan Al Sancak’a 1 isim daha geliyor.

Olay örgüsüyle olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da ilgi odağına yerleşmeyi başaran ve sosyal medya platformu aracılığıyla da kullanıcılardan olumlu geri dönüşler alan Al Sancak’a Gizem Güneş dahil edildi.Çok küçük yaşlardan itibaren birbirinden çeşitli projelerde oyunculuk yeteneğini sergileme fırsatı elde eden ve mesleki kariyerine ilk adımı Binbir Gece’yle atan Gizem Güneş, Al Sancak’ın yeni yüzü oldu.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle de asıl çıkışını yakalayan ve popülaritesini gittikçe artıran Gizem Güneş, Al Sancak yapımında F-16 savaş pilotu rolüyle seyirciyi etkisi altına almaya hazırlanıyor.

Son olarak Adı Sevgi projesinde boy gösteren Gizem Güneş, Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nda çalışan ‘Yüzbaşı Eylül Çelik’ karakteriyle Al Sancak’a bambaşka bir renk katacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir