Amber Heard’ün rolünün kısaltılma nedeni muhakkak oldu: ‘Kimya uyuşmazlığı’

Johnny Depp ile karalama davası görülmeye devam eden oyuncu Amber Heard’ün menajeri Jessica Kovacevic, Heard’ün “Aquaman 2” sinemasındaki sahnelerinin kısaltılmasının, sinemanın başrolü Jason Momoa ile yaşanan kimya uyuşmazlığından ötürü olduğunu açıkladı.

Kayıp Rıhtım’ın The Independent’tan aktardığı habere nazaran, WME isimli menajerlik şirketinde misyon alan Kovacevic, davanın Heard’ün mesleğini önemli biçimde etkilediğini belirtse de, “Aquaman and the Lost Kingdom” sinemasındaki Amber Heard sahnelerinin kısaltılma nedenini basının sav ettiği dava süreçleriyle ilgili olmadığını tabir etti.

‘AQUAMAN’DEN SONRA GERİLEME YAŞANDI’

Kovacevic, WME’nin Heard senaryoyu aldığında rolünün azaldığını öğrendiğini söyledi. Heard’ün oyunculuk başarısına dair konuşan menajer, birinci “Aquaman” sinemasından sonra oyuncunun Momoa kadar yükselmediğini belirtti. Heard’ün mesleğinin nasıl ziyan gördüğü sorulduğunda ise Kovacevic, “Tecrübelerime nazaran bu türlü bir şeyden sonra mesleğiniz değişir. O vakitler sinemada çok uygun karşılanıyordu, o periyot herkes onunla memnundu. Hiçbir sorun yoktu. Ondan sonra tam bir gerileme yaşandı” sözlerini kullandı.

Amber Heard, DC evrenindeki Mera karakterini birinci sefer 2017 yılında Justice League sinemasında oynamış, bir sonraki yıl “Aquaman”de bu rol ile bir sefer daha yer almıştı. Menajer, Heard’ün devam sinemasından 2 milyon dolar kazandığını da aktardı.

AMAZON SİNEMASINDAKİ ROLÜNÜ KAYBETTİ

Menajer Kovacevic, basında geniş yer bulan haberler nedeniyle oyuncunun şimdi imal basamağındaki bir Amazon sinemasındaki rolünden ayrılmak zorunda kaldığını söyledi. Kovacevic’e nazaran, Depp’in avukatlarının Heard’ün öne sürdüğü tezlerin “aldatmaca” olduğunu söylemesi “ateşi körükledi”.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.