Kadir İnanır yoğun bakıma kaldırıldı

DHA’nın haberine göre Muğla’nın Ortaca ilçesinde aniden rahatsızlanan ünlü sanatçı Kadir İnanır, ambulansla Denizli´ye getirildi. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen İnanır, burada yoğun bakıma alındı.

Yapılan kontrolde, ünlü sanatçının beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı belirlenirken, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Vücudunun yüzde 80 felç riski taşıdığı bildirilen İnanır´ın bir süre yoğun bakımda takip edileceği, duruma göre ameliyat edileceği öğrenildi.

YEĞENİ LEVENT İNANIR’DAN AÇIKLAMA

haberturk.com, Kadir İnanır’ın yeğeni Levent İnanır’a ulaştı. Levent İnanır’dan aldığımız bilgiye göre Kadir İnanır, yoğun bakımda değil. Tedavisi normal odada devam eden Kadir İnanır’ın rahatsızlığı beyinle ilgili değil. Kadir İnanır, bir ay önce gözünden ameliyat olmuştu. Söz konusu pıhtı beyninde değil, ameliyat olan gözünde meydana geldi. Bu nedenle hayati tehlikesi bulunmadığı gibi felç riski de bulunmadığını söyleyen Levent İnanır, “Daha önce beyninde pıhtı atması gibi bir durumun olduğu sanıldı ama öyle değil. Pıhtı ameliyat olan gözünde oluşmuş” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.