Mecnun Otyakmaz: Gereksinimimiz olan bölgelere, her kadrodan oyuncu alabiliriz

Demir Küme Sivasspor Lideri Mecnun Otyakmaz açıklamalarda bulundu.

Yeni TFF ve Kulüpler Birliği idareleriyle birlikte kulüplerin sıkıntılarının çözüleceğini düşündüğünü söyleyen Mecnun Otyakmaz, “Öncelikle Ahmet Ağaoğlu’na teşekkür ediyoruz. Çok ağır bir emek verdi. Sorunlu bir süreçti. Seçimler, istifalar oldu. MHK, hakemler, yayın gelirleri, bu bahislerde çok büyük emeği var, kendisine teşekkür ederiz. Ayrıyeten Ali Koç lidere iyi olsun. Önümüzde yeniden güçlü bir süreç var. İnşallah meselelerimizin çözüleceğini düşünüyoruz. Hem TFF hem de Kulüpler Birliği’nin yeni idaresi meseleleri çözecektir. Bizim gündemimiz yalnızca seçimdi. Onun dışında öbür bir şey konuşmadık” diye konuştu.

“FAJR İLE DEVAM ETMEK İSTERDİK. FAKAT O FİYATI, O YAŞTAKİ BİR OYUNCUYA VERMEMİZ ÇOK MÜMKÜN DEĞİLDİ”

Takımın değerli isimlerinden Fayçal Fajr’ın Al-Wahda’ya imza atmasını da pahalandıran Otyakmaz, “Önemli bir kaybımız oldu Fajr ile ilgili. Bizim sayımızın çok üstünde bir sayı teklif edilince Arabistan’a imza attı. Devam etmek isterdik. Lakin o fiyatı, o yaştaki bir oyuncuya vermemiz çok mümkün değildi. Hasebiyle ona muvaffakiyetler diliyoruz. Çalışmalar devam ediyor. Hocalarımızın yanına geçeceğiz. Telafi edecek portföy elimizde var. İnşallah bunları gerçekleştireceğiz” halinde konuştu.

“İHTİYACIMIZ OLAN BÖLGELERE, HER GRUPTAN OYUNCU ALABİLİRİZ”

Beşiktaş’ta forma giyen Salih Uçan’ın yanı sıra transferde ismi kırmızı-beyazlı takımla anılan İnanç Yalçın ve Oğuzhan Özyakup ile ilgili sorulan soru üzerine Otyakmaz şu karşılığı verdi:

“Rıza hocamız, Beşiktaş topluluğundan gelen bir teknik yönetici. Münasebetiyle öteki gruplarla olduğu üzere Beşiktaş ile de aramız âlâ. Bu türlü bir tasarruf olursa, fiyatlar da bize uygun olursa muhtaçlığımız olan bölgelere, her gruptan oyuncu alabiliriz. İstek hocanın Beşiktaş ile o denli bir görüşme yaptığını düşünüyorum. Bana bir şeyler söyledi. Lakin pek olacak bir şey yok diye düşünüyorum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.