Meteoroloji’den önemli uyarı! Sis ve pusa dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor, kuzey, iç ve batı kesimlerin parçalı bulutlu diğer yelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Bu gece ve yarın sabah saatlerinde Marmara ile iç ve doğu kesimlerde yer yer pus ve sis, iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

Hava sıcaklığı kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı bekleniyor. Rüzgarın genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Yapılan son tahminlere göre illerimizde beklenen sıcaklıklar ve hava durumu ise şöyle olacak:

ANKARA: 14, Az bulutlu zamanla parçalı bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

İSTANBUL: 15, Parçalı bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve puslu.

İZMİR: 22, Parçalı bulutlu.

KOCAELİ: 16, Parçalı bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve puslu.

EDİRNE: 13, Parçalı bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve puslu.

MANİSA: 20, Parçalı bulutlu.

ADANA: 26, Parçalı ve az bulutlu.

ANTALYA: 23, Parçalı ve az bulutlu.

HATAY: 24, Parçalı ve az bulutlu.

MERSİN: 26, Parçalı ve az bulutlu.

ESKİŞEHİR: 13, Az bulutlu zamanla parçalı bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

KONYA: 14, Az bulutlu zamanla parçalı bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

BOLU: 16, Az bulutlu zamanla parçalı bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

KASTAMONU: 14, Az bulutlu zamanla parçalı bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

SAMSUN: 16, Az bulutlu zamanla parçalı bulutlu.

TRABZON: 16, Az bulutlu zamanla parçalı bulutlu.

ARTVİN: 17, Az bulutlu zamanla parçalı bulutlu.

ERZURUM: 11, Az bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus olayı ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

KARS: 11, Az bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus olayı ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

VAN: 11, Az bulutlu, bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus olayı ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

DİYARBAKIR: 20, Az bulutlu.

GAZİANTEP: 20, Az bulutlu.

SİİRT: 19, Az bulutlu.

ŞANLIURFA: 23, Az bulutlu.

Related Posts

Avukat eşini ve 3 yaşındakini kızını kaçırmıştı! Teslim oldu

Diyarbakır’da, nisan ayında avukat Türkan Gülistan Tekin, kızı B.D.G.’yi kaçırmakla suçladığı boşanma aşamasındaki eşi F.G.’nin, evinin önüne …

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ekrem Karakaya’nın ailesine taziye

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya’da misyonu başında silahlı akına uğrayak vefat eden tabip Ekrem Karakaya’nın ailesini telefonla …

Canan Kaftancıoğlu’ndan Fahrettin Koca’ya sert reaksiyon

Konya Kent Hastanesi’nde, dün Hacı Mehmet Akçay isimli şahıs, Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’yı tabancayla başına ateş ederek öldürmüş …

İzmirli seçmen GÜZEL Parti’yi neden tercih ediyor?

İZMİR – 1999 lokal seçimlerinden beri çok sayıda siyasi kampanyada vazife alan siyasal bağlantıcı Ali Sabuktay, İntegral Araştırma Şirketi’nin …

Nijerya’da cezaevine atak: 1 kişi öldü 600 mahkum firarda

İçişleri Bakanlığı Daimi Sekreteri Shuaibu Belgore, yaptığı açıklamada, dün gece Kuje bölgesindeki cezaevine düzenlenen hücumun akabinde firar …

Samsun’da son bir haftada Covid-19 vaka sayısı 2 kat arttı

İldeki pandeminin son durumunun masaya yatırıldığı “İl Pandemi Değerlendirme Toplantısı” sonrası bilgi veren Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.