Realme 12 Pro+ kutu açma videosu sızdırıldı! Bu telefon nasıl bu kadar ucuz olabilir?

Realme‘nin yeni akıllı telefon serisi Realme 12 Pro, Hindistan’da 29 Ocak’ta piyasaya sürülecek. Marka, bu akıllı telefonun tasarımı ve kamera detayları hakkında bazı bilgiler paylaştı. Ancak, yaklaşmakta olan bu yeni serinin bazı özellikleri hala bilinmiyor. Lansmandan önce, sızıntı uzmanı Sudhanshu Ambhore’un X adlı platformda paylaştığı bir video, Realme 12 Pro+ modelinin Hindistan versiyonunun bir perakendeci tarafından sızdırılan kutu açılışını gösteriyor. Bu video, cihaz hakkında daha fazla bilgi ortaya koyuyor.

Realme 12 Pro+ kutu açılımı videosu, telefonun Denizaltı Mavisi renk seçeneği ile birlikte bir şarj cihazı, kablo ve şeffaf bir arka kapak ile geldiğini gösteriyor. Cihazın model numarası RMX3840 olarak belirtilmiş. Cihaz, orta hizalı delikli bir ekran ve kavisli kenarlarla geliyor. Ayrıca, sızıntı uzmanının başka bir tweet’inde, perakende kutusunda 120Hz yenileme hızına sahip bir OLED ekranın olduğu belirtiliyor.

Realme 12 Pro+ kutu açma videosu sızdırıldı! Bu telefon nasıl bu kadar ucuz olabilir?

Sızan kutu açılımı videosu, ayarlar uygulamasının Hakkında bölümünde akıllı telefonun temel özelliklerini açığa çıkarıyor. Yakında piyasaya sürülecek olan cihazın, Snapdragon 7s Gen 2 işlemci ile güçlendirileceği doğrulanıyor. Cihaz, sanal RAM teknolojisi ile birlikte 8GB RAM ve gösterilen ünitede 128GB dahili depolama alanı bulunuyor. Realme 12 Pro+ modeli, 5,000mAh batarya birimi ile desteklenecek ve videoda 67W hızlı şarj hızını doğrulayan bir şarj cihazı da gösteriliyor.

Bunun yanı sıra, kutu açılımı videosu, Realme12Pro+‘ın 32MP ön kamerasını ve 50MP + 8MP + 64MP üçlü arka kamera kurulumunu da ortaya koyuyor. Son kamera zaten bir periskop lens olacağı doğrulanmışken, 50MP ünite Sony IM890 sensörüne sahip olacak. Her ikisi de OIS destekleyecek.

Realme 12 Pro+ modelinin, baz model için 34,999 Rupi başlangıç MRP’si ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yeni seri, akıllı telefon piyasasında heyecanla beklenen bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx