Severance hayranlarına müjde… İki yıl sonra çekimler başladı

Başrollerinde Adam Scott, Patricia Arquette, Britt Lower, John Turturro ve Christopher Walken’ın yer aldığı, yönetmenliğini ve yapımcılığını Ben Stiller’ın üstlendiği Severance, 2022 Nisan ayında izleyici karşısına çıktığında belki de bu kadar beğeni toplayacağını beklemiyordu.

Ne yazık ki dizinin hayranları sabırsızlıkla ikinci sezonu beklerken Severance setinde ortalık karıştı. Önce yapımcıları Dan Erickson ve Mark Friedman arasında anlaşmazlıklar yaşandığı, hatta ikilinin birbirlerinden nefret ettikleri, bu yüzden de çekimlere başlanamadığı konuşulurken ardından da Hollywood’un en büyük grevlerinden biri yaşandı.

Ancak nihayet Ben Stiller, güzel haberi verdi ve Severance’ın ikinci sezon çalışmalarının başladığını duyurdu. Adam Scott’ın, anılarını iş ve özel hayatı arasında bölmek için cerrahi bir operasyon geçiren bir çalışanı canlandırdığı Emmy adayı bilim kurgu gerilim dizisinin yapımcısı ve yönetmenlerinden Ben Stiller ekibin işe geri döndüğünü duyurdu.

Stiller duyuruda şunları söyledi: “Diziyi seven insanlardan gelen tepkiyi ve hayranların etkileşim düzeyini görmek gerçekten heyecan verici.

Severance’ı televizyona getirmek uzun bir yoldu. Dan’in pilot kitabını ilk kez beş yıl önce okudum. Her zaman çok sezonlu bir hikaye oldu ve buna devam edebildiğimiz için gerçekten mutluyum. Bu sürecin sonuna kadar arkasında olan Apple TV+’taki iş ortaklarımıza minnettarım.”

Apple TV+ ve Stiller, 29 Ocak Pazartesi günü X’te Scott karakterinin sette koşarken çekilmiş siyah beyaz kamera arkası fotoğrafını paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx