Weghorst’a yakın markaj! İletilerini yoruma kapattı

Beşiktaş idaresi, Hollandalı golcü Wout Weghorst’u ikna etmek için dört koldan mesai harcıyor. Taraftarların ablukaya aldığı Wout Weghorst, toplumsal medya iletilerini yoruma kapattı.

Beşiktaş’ta gündem santrfor transferi… Alexander Sörloth ile el sıkışan fakat kulübü Leipzig’in bonservis inadını kıramayan idare, bir öteki değerli golcü Wout Weghorst için de mesai harcıyor. Weghorst adeta dört koldan markaja alınmış durumda… Yöneticiler, ulusal grubunda bulunan Hollandalının menajeriyle pazarlıkta… Bir yandan da kulübü Burnley ile görüşmeler son kademeye geldi.

MESAJLARINI YORUMLARA KAPADI

Taraftarlar da ‘Come to Beşiktaş’ iletileriyle Weghorst’u ablukaya aldı. O denli ki oyuncu Instagram’da bildiri yağmuruna tutulan bildirilerini yorumlara kapadı. Weghorst’un Hollanda Ulusal Grubu’ndaki yerini kaybetmemek ismine Türkiye’ye gelmeye soğuk baktığı söz ediliyor. Buna rağmen Burnley, 2. ligde forma giymek istemeyen futbolcunun maaşına ortak olacak bir kulüp arıyor ve Beşiktaş’la muahede yeri yokluyor.

AMDOUNI RADARDA

Beşiktaş’ın golcü adayları ortasına 21 yaşındaki Türk asıllı İsviçreli futbolcu Mohamed Zeki Amdouni girdi. Türk baba ve Tunuslu annenin İsviçre’de doğan çocuğu olan Amdouni, Türkiye Ümit Ulusal Ekibi’nden gelen teklifi geri çevirip İsviçre için oynamak istediğini bildirmişti.

Mohamed Zeki, geçen dönem Lausanne formasıyla 38 maçta 15 gol attı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.