Ahmet Çakar’ın iddiası: Elime bir CD geçti, kimin şampiyon yapılacağı konuşuluyor

Eline bir CD geçtiğini belirten eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, CD’de kimin Süper Lig’de şampiyon yapılacağının anlatıldığını öne sürdü.

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın karşılaşmalarının oynadığı akşam ünlü yorumcu Ahmet Çakar, Beyaz Futbol programında çarpıcı iddialarda bulundu. Eline bir CD geçtiğini belirten Çakar, CD’de kimin şampiyon yapılacağının konuşulduğunu belirtti.

“Çok bela bir iş”

Ahmet Çakar yaptığı açıklamada, “Elime bir CD geçti. CD’deki konuşmada 3 kişi var. 3 kişinin kim olduğuna emin değilim, sesler birbirine benzer. Kriminolojik bir inceleme yaptırıp yaptırmamaya daha vermedim. Çünkü çok bela bir iş.” dedi.

“Ortam dinlemeyle ele geçti”

Çakar olay yaratan iddiasının devamında, “Düşün; sen(Rasim Ozan Kütahyalı), ben, Ertem bir gün hamamda ya da gizli bir villada ortam dinlemesiyle üçümüzün konuşmaları… Örneğin Ertem diyor ki, ‘Ağabey bu sene Galatasaray’ı şampiyon yapacağız. Al sana 100 dolar, sana 150 dolar’ gibi korkunç, Türkiye’yi içinden patlatacak bir telefon trafiği gizli kayıtla, ortam dinlemeyle ele geçti.” ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx