Aşk İddialarına “Durun Bakalım” Diyen ve Vokal Yaptığını Doğrulayan Serenay Sarıkaya Ortalığı Karıştırdı!

Birkaç haftadır Mert Demir’in ‘Ateşe Düştüm’ cover’ındaki vokalin Serenay Sarıkaya olup olmadığı tartışılıyordu. Son röportajında şarkıya vokal yaptığını doğrulayan ve aşk iddialarına da ‘Durun bakalım!’ diyerek cevap veren Serenay Sarıkaya, sosyal medya kullanıcılarını yeniden harekete geçirdi!

Serenay Sarıkaya, oyunculuğu, güzelliği, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden hiç düşmeyen, çok büyük bir kitle tarafından da dümdüz sevilen ve hayran olunan isimlerden.

Bir süredir Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber başrolde yer aldığı ‘Aile’ dizisiyle sık sık gündem olan güzel oyuncunun uzun bir süredir hayatında kimse yok.

Fakat adının karıştığı aşk dedikoduları elbette var! Daha önce Çağatay Ulusoy, Kerem Bürsin, Cem Yılmaz ve Umut Evirgen gibi isimlerle aşk yaşayan Serenay Sarıkaya’nın şarkıcı Mert Demir’le yeni bir aşka yelken açtığı söyleniyor birkaç haftadır…

Yakın çevrelerine “Henüz birbirimizi tanıma aşamasındayız” diyen Serenay Sarıkaya ve Mert Demir’in aşk yaşadığı iddialarını güçlendiren şey ise bambaşka.

Belki denk gelmişsinizdir, Mert Demir’in “Ateşe Düştüm” cover’ında vokalin kim olduğu tartışılıyordu. Hatta ‘Serenay Sarıkaya’yla aşk’ dedikoduları da buradan doğmuştu zaten. Mert Demir’e vokallik yaptığı iddia edilen Serenay Sarıkaya’nın gönlünü ta o zaman kendisine kaptırdığı söyleniyordu.

Geçtiğimiz gün TV100 muhabirine konuşan Serenay Sarıkaya, “Ateşe Düştüm”de vokal yaptığını doğruladı, aşk dedikoduları sorulduğunda ise yalanlamadı da doğrulamadı da… “Durun bakalım!” demeyi tercih etti!

“Ateşe Düştüm”de vokal olduğunu öğrenince baygınlık geçirenler de oldu… ?

1. ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. Aşk iddialarına “Durun bakalım” cevabına odaklanıp durumu analiz edenlerde! ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx