Life By You Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi

Paradox Interactive, ilk olarak Mart 2023 tarihinde duyurulan The Sims benzeri Life By You oyunu için bir kez daha erteleme kararı aldı. Buna göre oyun artık 4 Haziran 2024 tarihinde erken erişime açılacak.

Bunun oyunun çıkışındaki ikinci büyük gecikme olduğunu hatırlatalım. Başlangıçta Life By You’nun Eylül 2023’te erken erişimde çıkması gerekiyordu ancak şirket oyunun çıkışını Mart 2024’e erteledi.

Paradox Interactive web sitesindeki bir gönderide, bu ikinci gecikmenin Life by You’nun sosyal medya platformlarında oyunculardan ve şirketin oyunu yayınlanmadan önce oynamasına izin verdiği birkaç oyuncudan aldığı geri bildirimlerden kaynaklandığını söyledi.

Her ne kadar erken erişim oyunu olarak etiketlenmiş olsa da Paradox Interactive, “eğlencenizi en çok etkileyecek hataları düzeltmenin zaman alacağını” belirtti. Şirketin geliştirmeyi planladığı diğer şeylerden bazılarının oyunun genel performansı, karakter çizimindeki gelişmeler, daha fazla bina varlığı ve oyunun mod araçlarındaki iyileştirmeler olduğu ifade ediliyor.

Paradox ayrıca Life Begins Pack’i ve Nightlife Vibes Pack’i sadece Life by You’nun ön siparişini veren kişiler için değil, erken erişim başladığında herkese sunmayı planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx