Mortal Kombat 1 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Summer Games Fest 2023 sırasında Mortal Kombat 1 için beklenen ilk oynanış fragmanı gösterildi. Video bakılırsa başarılı serinin yeniden yapımı, her zamanki gibi oldukça acımasız olacak. Hatta oldukça şiddet içermesinden dolayı fragmanı YouTube üzerinden yaşınız yetiyorsa izleyebileceksiniz.

Fragman bir dizi yeni nakavt biçimini ve ayrıca yeni rollerde geri dönecek bazı karakterleri gösteriyor. Buna Liu Kang, Raiden, Scorpion, Sub Zero, Kitana, Johnny Cage ve daha pek çok karakter dahil.

Ayrıca, oyuncuların bazı hızlı hareketler yapmak için arayabilecekleri ve savaşta bazı çok ilginç yeni kombolar yapmasını sağlayacak olan Kameo Fighters konsepti de gösteriliyor. Öte yandan, fragman oyunun hikayesine dair bir detay vermiyor.

Netherrealm Studios başkanı Ed Boon da Summer Games Fest’te sahnede Jean-Claude Van Damme’nin Johnny Cage’in bir versiyonu olarak eklenmesi hakkında da konuştu. Orijinal Mortal Kombat, Jean-Claude Van Damme tabanlı bir oyun olarak geliştirilmeye başlandı. Boon, alternatif Johnny Cage’in sadece Jean-Claude Van Damme gibi görünmekle kalmayıp aynı zamanda ikinci kişiliğini de seslendireceğini söyledi.

Son olarak Mortal Kombat 1’in 19 Eylül’de piyasaya sürüleceğini belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx