Nişan ve evlilik törenini Merkür retrosuna göre ayarlayanı duymuştuk, şimdi bir de ameliyat için bakanlar çıktı! Uzmanı uyardı

Astroloji bilim mi, kehanet mi tartışmaları sürerken, astrolojiyle ilgili sosyal medya hesaplarının artışı zirve yaptı. Herkes ucundan kıyısından bir göz atıyor meraklanarak… Nişan, evlilik, sözleşme imzalama tarihlerini bile Merkür retrosuna göre ayarlayanların sayısı hiç de az değil. Bir de buna ameliyat tarihlerini Merkür retrosuna göre ayarlayanlar eklendi.

Ameliyat tarihlerini Merkür retrosuna göre ayarlamaya çalışanların sayısı da gün geçtikçe artıyor. Bazı sosyal tartışma forumlarında ‘ameliyatını astroloğunun onayı olmadığı için ertelediğini’ açıklayanlar bile var. Konuya ilişkin Hürriyet Gazetesi’ne bilgi veren NLP (Neuro Linguistic Programming) Uzmanı Burak Dalgül, Meltem Özgenç’e şunları söyledi:
“İnsanlar doğum haritalarına göre günlük yaşantılarını düzenlemeye başladılar. Ameliyat gibi önemli kararlarını bile Merkür gezegenine göre alan, büyük bir kitle var. Evlilik tarihini, önemli toplantılarını ve anlaşmalarını Merkür’e göre yapanların sayısı da gün geçtikçe artıyor. Astrolojiyi dikkate alan kişiler için estetik gibi, zamanı çok önemli olmayan konularda ameliyatı ertelemek tercih meselesidir. Ancak önemli sağlık sorunlarında vatandaşlara doktor önerisini dinlemelerini tavsiye ediyorum. Aksi halde ameliyatı geciktirme nedeniyle geri dönülemez bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kalınabilir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx